E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Oddawanie głosów w SEOKatalogach – skrypt

SEO Narzędzia SEO Oddawanie głosów w SEOKatalogach – skrypt

Oddawanie głosów w SEOKatalogach – skrypt

Dziś postanawiam opublikować jeden z moich skryptów, które używałem do nabijania głosów w SEOKatalogach. Jest to prosty skrypt napisany w PHP, którego od dłuższego czasu nie używam, gdyż stworzyłem w tym celu dużo lepsze rozwiązanie. Jak można zobaczyć na obrazku poniżej, skrypt składa się z małej ilości plików o niewielkim rozmiarze.

Lista plików

Co potrzebujesz?

Jeżeli nie masz dobrej jakości listy proxy, to lepiej sobie daruj, bo szkoda twojego czasu. Jest to jeden z wymogów, który trzeba spełnić aby móc oddawać głosy. Wyjątkiem są tu posiadacze zmiennego adres IP. Następnie musisz posiadać hosting www, gdzie odpalisz skrypt lub możesz w tym celu skorzystać z WampServer lub XAMPP. Takie rozwiązanie pozwala Ci na manipulację czasem wykonywania skryptu. Jeżeli wrzucisz sporą listę katalogów to będziesz musiał na serwerze ustawić długi czas wykonywania skryptów. Hosting w tym miejscu odpada, ponieważ administratorzy ograniczają tego typu rzeczy.

Instrukcja obsługi

1. Do pliku proxy.txt wklejamy adresy serwerów proxy z których będą oddawane głosy. Przykład: adres:port
2. W pliku linki.txt umieszczamy dokładne adresy do naszych wpisów w SEOKatalogach, które mają włączoną opcję oddawania głosów.
3. Wywołujemy stronę ze skryptem np. localhost/glosowanie/, a następnie klikamy przycisk głosuj. Z poziomu tej strony możemy sprawdzić listę dodanych plików proxy oraz linków z adresami stron na które mają zostać oddawane głosy.

wyglad-skryptu

4. W pliku logs.txt zapisywane są różne informacje tj.: głos został oddany, problemy z proxy itd.

Przykład: ,,Brak serwerów proxy – Głosuję bez pośrednictwa serwera PROXY”.

Skuteczność głosowania

Uważam, że skrypt jako tako radzi sobie z oddawaniem głosów. Jak wspomniałem na początku artykułu, do większej ilości jest on niewystarczający. Jest to jeden z pierwszych skryptów, które stworzyłem w tym celu. Obecnie używam aplikacji, która 100000x lepiej się spisuje 🙂 nawet przy gorszej jakości liście proxy. Skrypt pisany na szybko ponad rok temu, więc działa jak działa 😉 nie miałem czasu na udoskonalanie go, ponieważ między czasie powstawał program bardziej rozbudowany w tym celu.

Informacja dodatkowa

Jeżeli w plik proxy.txt nie wpiszemy nic to zostanie oddany głos z IP, które posiadamy na komputerze lub serwerze. Jeżeli ktoś posiada zmienne IP np. Neostrada, to może oddawać głosy po każdym restarcie połączenia, bez użycia proxy :). W pliku logs.txt umieszczane są informacje na temat tego, czy skrypt oddał głos czy też nie.

* Nie odpowiadam za szkody jakie dokona ktoś za pomocą tego skryptu. Używasz go na własną odpowiedzialność.
* Zakaz rozpowszechniania skryptu. Chcesz pokazać go innym? To podlinkuj ten wpis!

Pobierz skrypt oddający głosy w SEOKatalogach

[button link=”https://dboho.pl/download/glosowanie.rar” type=”big” newwindow=”yes”] Pobierz Skrypt[/button]

Comments

 • 13 sierpnia 2013

  Zdzich

  LoL, ten skrypt naprawdę działa! W dodatku umieściłeś go za darmo. Szukałem go wiele razy na PiO i nie tylko, ale wszędzie każdy za podobny program lub skrypt chce ponad 100zł, a tu za free. Jesteś wielki! umieszczając go za darmo. Lubię tego typu blogi.

 • 17 sierpnia 2013

  Olekson

  Hej,

  Może być tak udostępnił też ten program o którym piszesz w artykule? Z chęcią bym go przetestował :PPPPPP

  Ale trzeba długi komentarz nabazgrać, żeby tutaj coś w ogóle napisać. Zmień to !! wrrrrrr.

 • 20 sierpnia 2013

  Oddawanie głosów coś daje? TR się zwiększa czy co? A może wpisy się lepiej indeksują? Moim zdaniem liczy się unikalność wpisu + linki. Po ostatnich aktualizacjach większość seokatalogów dostała ostro po 4 literach. Głównie za brak moderacji.

 • 25 września 2013

  Hej, pytanie początkującego amatorskiego pozycjonera – czy to nabijanie głosów poza tym, że ładnie wygląda, to jest jakoś uwzględnianie przez algorytm? Ma faktyczny wpływ na pozycje?

  Aaaa, już doczytałem 🙂 działa jeśli strona katalogu ma funkcję promowania wpisów najlepiej ocenianych.

 • 30 września 2013

  Jesli katalog promuje najlepiej oceniane wpisy to oceny się przydadzą. Co do samego skryptu to niestety nie zawsze działa nawet jeśli proxy przez ping jest ok. No, ale pewnie Twój program jest o wiele lepszy. Może udostępnisz za drobną opłatą? 🙂

 • 22 listopada 2013

  nowe aktualki googla mocno dały po kościach katalogom seo i wszelkiej maści katalogom stron internetowych. Czytałem już wiele zagranicznych opinii, że korzystanie z katalogów stanie się coraz mniej opłacalne i lepiej inwestować „w naturalne linki”. Efektywność głosowania w seo katalogach naprawdę jest zadowalająca?

 • 2 grudnia 2013

  Ja jestem prawie nowicjuszem w kwestiach pozycjonowania, ale praktycznie od razu zauważyłem fakt że najlepiej oceniane wpisy w katalogach znajdują się w zakładce top 10 katalogu. Może to niezbyt etyczne ale również głosowałem sam na własne strony. Czy ilość gwiazdek ma znaczenie dla algorytmu – wątpię. Ale na pewno link wewnętrzny do wpisu znajdujący się na głównej stronie praktycznie gwarantuje indeksacje. Akurat czasem wystarczy kilka razy kliknąć żeby być w tym top 10 jednak zawsze zastanawiało mnie jakim cudem niektóre wpisy mają po kilkaset ocen i tylko kilka wejść. Dzięki autorowi już wiem.

Zostaw komentarz