E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Moderowany Katalog Stron i2e.pl

Projekty Moderowany Katalog Stron i2e.pl

Moderowany Katalog Stron i2e.pl

Od około 3 miesięcy jestem dumnym administratorem oraz twórcą serwisu i2e.pl, który to jest katalogiem stron internetowych. Myślałem nad wieloma pomysłami pod tą domeną, lecz postanowiłem stworzyć coś nowego i dobrego. Cała strona oparta jest o gotowy – płatny skrypt. Strona posiada bardzo wiele tematycznych kategorii oraz podkategorii, do których można dodawać wpisy swoich stron.

Jakie strony akceptuje katalog stron i2e.pl ?

  • Do katalog przyjmuje jedynie wartościowe serwisy, w które już jako podstawowy próg muszą posiadać własną domenę internetową.
  • Do katalogu nie przyjmowane są strony Zapleczowe.
  • Nie przyjmuje stron, na których w stopce lub innej części znajduje się powyżej 15 Linków wychodzących.
  • Nie przyjmuje stron, dla których ktoś podczas pisania użył CTRL + C, CTRL + V ( Takie strony dodaje do listy zbanowanych, co sprawia iż nie można jej dodać ponownie).
  • Nie przyjmowane są strony o charakterze pornograficznym, warezowym, lub łamiących jakiekolwiek Prawo.
  • Nie przyjmowane będę strony ,, w budowie lub podczas modernizacji ”.

Chcesz dodać swoją stronę ?

Jeżeli chcesz dodać swoją stronę do mojego katalogu stron, zrób to poprzez poświęcenie 2 min na napisanie unikalnego artykułu. Wystarczy kilka minut by mieć pewność, że twój wpis zostanie zaakceptowany, a moja praca jaką robię za darmo nie będzie opierać się wiecznie na banowaniu stron dodawanych przez użytkowników. Dla osób które odnalazły katalog poprzez tego bloga, oraz są jego użytkownikami w polu informacja dla moderatora proszeni są o wpisanie:

,, dboho.pl – Użytkownik : nazwa_użytkownika ”

Dzięki temu otrzymasz ode mnie, wpisz 10 – 30 dni premium, dla jeden z twoich dodanych stron. W przypadku twojej większej aktywności na blogu na pewno będzie to lepsza nagroda.

Nowy wygląd?

Tak nowy wygląd już niebawem, pracuję już nad nowym wyglądem katalogu. Prawdopodobnie nowy wygląd pojawi się już od czerwca tego roku.

Zostaw komentarz