Formularz kontaktowy jak i podane poniżej adresy e-mail służą jedynie w celach kontaktu w sprawach: współpracy, związanych z reklamą, bądź w celach wymiany poglądów na temat SEO. Proszę nie przysyłać mi spamerskich ofert tłumacząc się faktem, że mój e-mail jest ogólnodostępny.

W treści maila (temacie) proszę o umieszczenie: dboho.pl – Tu treść tematu. Nie zapomnij przedstawić się w początkowej lub końcowej części wiadomości.

Poniżej znajdziesz kilka informacji w sprawie, których możesz do mnie napisać:

Instalacja i konfiguracja skryptów

Jeżeli nie potrafisz samodzielnie zainstalować skryptu PHP + MySQL, bądź go odpowiednio skonfigurować. Pracowałem z skryptami tj.:

Fora: MyBB, phpbb, IPB, vBulletin.
CMS-y: WordPress, Joomla, Windu, DLE (DataLife Engine), Pulse CMS,Edito CMS i inne.

Instalowanie pluginów (wtyczek) oraz modyfikacje serwisów WWW

Jeżeli nie uda Ci się wprowadzić modyfikacji, bądź zainstalować wymarzonej wtyczki, to zapraszam do kontaktu. Zawsze przed wykonaniem jakichkolwiek czynności tworzę dla Ciebie kopię serwisu, bądź plików, które będą edytowane. Wykonam wszelkiego rodzaju modyfikacje tj. zmiany w skrypcie, bądź zmiany wyglądu.

Naprawa błędów w skryptach PHP i na stronach

Twój skrypt wywala błąd? Nie wiesz o co w nim chodzi? Napisz, a spróbuje temu zaradzić . Brak odpowiedniej konfiguracja, bądź źle wprowadzone modyfikacje, a także brak kompatybilności wgrywanej modyfikacji może powodować błędy.

Optymalizacja strony

Jeżeli szukasz pomocy przy optymalizacji swojego serwisu internetowego. W trakcie optymalizacji zajmę się przede wszystkim:

  • doborem słów kluczowych
  • odpowiednim ustawieniem nagłówków <h1>,<h2> itd.
  • poprawieniem treści na stronie
  • sprawdzeniem podstaw oraz ich ewentualna modyfikacja: plik .htaccess, meta tagi, robots.txt, mapa strony itd.

Porady

Jeżeli chcesz porozmawiać na tematy związane z SEO, wymienić się poglądami to zapraszam. Z chęcią poznam czyjąś opinię na dany temat, a także wyrażę własną.

Współpraca

Szukasz osoby do pomocy przy Ciekawym projekcie? Z miłą chęcią wezmę udział w ciekawych i wart uwagi projektach. Co mogę zaoferować? Pomoc w trakcie: tworzenia, pozycjonowania i optymalizacji i inne.

Reklama na blogu

W przyszłości na blogu zostaną wyznaczone miejsca na reklamy bannerowe o różnych wymiarach. Obecnie trwają prace nad budową nowego szablonu.

Reklama produktu

Jesteś właścicielem narzędzia związanego z SEO, bądź produktu, który pasuje tematycznie do mojego bloga? W zamian za licencję, pieniądze bądź produkt napiszę recenzje odnośnie Twojego produktu. Wszelkie informacje na temat takiej współpracy ustalimy na e-mail, bądź telefonicznie. Jestem otwarty na różne propozycje.

Sposoby kontaktu:

e-mail: admin(wiadomoco)i2e.pl
e-mail: admin(wiadomoco)devhk.pl

(wiadomoco) zastąp symbolem @.

gg:3935623 (Praktycznie 24/7 Online).

Formularz kontaktowy:

Użyj poniższego formularza do kontaktu z administracją.

All fields are required.


Do not fill out this form field: