E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Katalog Stron i2e.pl – nowy wygląd

Projekty Katalog Stron i2e.pl – nowy wygląd

Katalog Stron i2e.pl – nowy wygląd

Witam wszystkich odwiedzających mojego bloga. Dziś 19 lutego 2012 została poprawiona szata graficzna mojego katalogu. Zapewne ucieszy to tych, którzy wchodzą tu po darmowe kody do katalogów. Nowy wygląd mam nadzieje uatrakcyjnił trochę katalog i odróżnił go od całej reszty opartej o skrypt seokatalog. Postanowiłem bardzo uwidocznić na pierwszy rzut oka zarówno w header jak i niżej informacji, że nie akceptuje wpisów z nie unikalną treścią lub tworzonych na zasadzie synonimów. Jeżeli ktoś już tego nie widzi to naprawdę nie mam żadnych podstaw do tego by zwracać komuś wydane pieniądze. Liczę się z tym, że 99,9 % ludzi nie czyta regulaminów katalogów do których dodaje wpis, więc stawiam teraz na bardzo widoczny sygnał. Robię to tylko i wyłącznie po to by katalog spełniał wymogi użytkowników, którzy reklamują się w nim tylko dlatego, że będzie tam unikalna treść, a także by szybciej akceptować wpisy, a nie bawić się w pisanie e-maili z prośbą o tekst na które nikt praktycznie nie odpowiada.

Od początku katalogu wysyłałem w przypadku nieunikalnej treści Informację na ten temat. Na którą odpowiedziało 34 osoby dodając nowy i unikalny wpis. Obrazek poniżej przedstawia ilość kodów osób, które sobie odpuściły.
poprawiam wpis

Obecnie katalog stron i2e prezentuje się następująco. By powiększyć wystarczy kliknąć na zdjęcie lub przejść prosto do katalogu.

Katalog Stron i2e.pl - Wygląd

Nie odbiegałem tutaj mocno od standardowego wyglądu. Gdyż bardzo mi się on podoba i myślę, że większość ludzi jest przyzwyczajona do niego i będzie im łatwiej w znalezieniu wszystkiego. Za kilka dni postaram się zaprezentować layout też pod seokatalog, który prawdopodobnie trafi pod młotek ;).

Zostaw komentarz