E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Kupuj teksty do precli, zaplecz i katalogów

SEO Podstawy Kupuj teksty do precli, zaplecz i katalogów

Kupuj teksty do precli, zaplecz i katalogów

Ostatnio szukałem stronki, która umożliwi mi zakup tekstów w przystępnej cenie. Znalazłem jedną bardzo Ciekawą stronę, która umożliwia zarówno kupno tekstów jak i zarabianie poprzez ich tworzenie.

Banner reklamowyTak, chodzi mi o ukazany wyżej serwis textbookers, które umożliwia stworzenie zamówienia na unikalne artykuły i teksty SEO. Ceny moim zdaniem są bardzo dobre, na każdą kieszeń. Po założeniu swojego pierwszego konta w systemie, a także po polubieniu strony na facebook otrzymamy darmowe punkt, dzięki którym będziemy mogli zakupić 1 dłuższy tekst, bądź kilka krótszych.

Tworzenie nowego zlecenia w textbookers

Bardzo prosty wygląd formularza tworzenia zamówienia.

Tworzenie nowego zamówienia

Możemy dowolnie określi jakiej długości ma być zamawiany tekst. Obecnie można zamówić teksty tylko w języku polskim, może w przyszłości się to zmieni. W trakcie dodawania zlecenia podajemy 3 słowa kluczowe, które pojawia się w zamówionym tekście. Często się zdarza, że otrzymujemy dużo dłuższy tekst niż zamówiony. Kilka razy zamawiałem tekst 700 znaków, a otrzymywałem nawet 850. To już zależy od autora, który wykonuje dla nas zlecenie. Naturalnie w tym wypadku nic nie dopłacamy, cena którą płacimy za dane zamówienie widoczna jest pod miejscem, gdzie określamy ilość znaków i ilość tekstów.

Dodając zlecenie na tekst zapleczowy, możemy dodatkowo w nowym polu określić wymagania:

Dodatkowe pole w trakcie zamówienia tekstu zapleczowegoJest to moim zdaniem bardzo duży plus. Każdy może mieć różnego rodzaju potrzeby i wymagania, dla niektórych osób to pole może być bardzo wartościowe.

Zakładka aktywne zlecenia

W zakładce tej widzimy informację na temat tego ile zleceń obecnie jest w trakcie realizacji, a także ile zostało przygotowanych tekstów. Drugi bardzo wielki plus – napisane teksty musimy zatwierdzić w ciągu 72h w przeciwnym razie automatycznie zostaną zatwierdzone. Zamówiony tekst, czekający na zatwierdzenie, możemy odesłać do poprawy, podając jakieś dodatkowe wytyczne, bądź możemy go zatwierdzić i ocenić autora (copywritera) w skali od 1 do 6, a także podając niewielki komentarz. Z pewnością pomaga to serwisowi na ocenę autorów, którzy piszą dla ich klientów teksty.

Zobacz aktywne zleceniaOcena artykułu

Zatwierdź tekst zamówionego artykułu

Zarabianie na tworzeniu tekstów

Tak serwis ten posiada strefę copywritera w której to możesz zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów.

Strefa Copywritera - zarabianie

Mam nadzieję, że wypróbujesz chociaż darmowy punkty na artykuł, które oferuje nam ten serwis. Wystarczy 1 lajk, a za darmo będziesz mógł przetestować jakość tekstów. Mogę z czystym sumieniem polecić Ci ten portal. W komentarzach zapraszam do polecania podobnych stron, postaram się je przetestować.

468x60

Comments

 • 3 lutego 2014

  Ja znam jeszcze textmarket z tym, że jeśli zostało tak jak pamiętam to tam kupowało się gotowe teksty. Z twojego artykułu wywnioskowałem zaś, że tutaj składasz zamówienie i tekst za jakiś czas jest gotowy do odbioru. Ile czekałeś średnio na realizację zamówienia?

 • 16 listopada 2014

  nika

  poszukuję dostępnych (na kieszeń organizacji pozarządowej) rozwiązań. jestem maksymalnie zielona jak tylko można być i nawet nie wiedziałam, że można kupić dodatkowo takie teksty. dziękuję, bo pewnie się przyda jak już się ogarniemy na tyle, by dojść do takiego etapu potrzeb dla promocji projektu

 • 1 grudnia 2014

  A jak sprawa wygląda z tekstami, które mają mieć lepszą jakość niż zapleczówki? Tego typu portale jakoś mnie nie zachęcają, kojarzy mi się to z taką wyspecjalizowaną oferią… Warto się tam rejestrować, aby zlecić teksty seo na strony, blogi itp?

Zostaw komentarz