E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Lista Mocnych Precli, którą polecam.

SEO Podstawy Lista Mocnych Precli, którą polecam.

Lista Mocnych Precli, którą polecam.

Lista Presell Page

Przez ostatni miesiąc miałem okazję testować, zupełnie za darmo, listę mocnych Precli. Ten czas w zupełności wystarczy mi na stwierdzenie faktu, iż jest to bardzo wartościowa lista. Testowałem ją na dość konkurencyjną frazę, posiadającą około 7,200,000 wyników. Od tygodnia, strona mojego klienta stoi stabilnie na pozycji TOP 2. Spora część listy była już mi znana, niektóre precle można było znaleźć w liście, którą kiedyś oferowałem z listą SEO katalogów. Wszystko to przy odpowiedniej optymalizacji pozycjonowanej strony, a także umiejętnym wykorzystaniu listy.

Lista, którą otrzymałem zawiera bardzo dobre miejsca na reklamę własnej strony. Głównie zawiera ona miejsca, gdzie umieścimy swój wpis za darmo, lecz ostatnio około kilkanaście blogów wprowadziło płatne wpisy. Ta lista Presell Page to spora ilość zadbanych miejsc z długą historią domeny. Można ją szybko nabyć poprzez płatności online.

 

Co otrzymałem wraz z listą?

– Listę 20 Top Katalogów PR3.
– KUPON 20% rabatu na audyt strony internetowej w websem.pl.
– Poradnik ,, Presell Page – Pozycjonuj Strony Internetowe w Google Artykułami Tematycznymi ’’. – Znajdziecie w nim przede wszystkim informacje na temat tworzenia artykułów do precli, a także informacje odnośnie stworzenia własnego serwisu oferującego publikację artykułów i wiele innych ciekawych informacji.
Wersje listy pod program SEO Light.

Więcej obszernych informacji na temat listy zobaczyć można na listamocnychprecli.pl.

Comments

 • 15 kwietnia 2013

  Wszystko fajnie, możliwe, że zakupię ową listę. Natomiast interesuje mnie, czy linkowałeś tylko tą jedną frazę i czy pomagałeś wpisom w indeksacji, czy też zostawiłeś je same sobie? Przydałoby się wiedzieć po jakim czasie jaki procent tych wpisów został zaindeksowany… 🙂 Pozdrawiam

 • 17 kwietnia 2013

  Czyli warto kupić listę… A jak jest z dodawaniem artykułów? Czy muszę być unikalne i sensowne – takie co mucha nie siada, czy może być artykuł z kategorii codzienność, społeczeństwo etc? Zastanawiam się, czy muszę „odkrywać na nowo koło” czy może to być temat lekki i przyjemny?

 • 27 kwietnia 2013

  No wszystko fajnie, szkoda że websem nie jest w stanie wystawić faktury za swoje usługi, tylko wysyłają jakiś spreparowany pdf podpisany imieniem i nazwiskiem. Ciekawe jestem ile tak pociągną. Odnośnie listy, którą też kupiłem jakościowo wydaje się być jak najbardziej w porządku i ją jako produkt całkowicie polecam. No i fajnie że jest w wersji CSV, który można łatwo do seo Lighta podpiac.

 • 29 kwietnia 2013

  Ciekawa i wartościowa lista. Sam skorzystałem i się nie rozczarowałem. W internecie, możemy często spotkać „świetne” listy katalogów czy precli, które są wartościowe i pomogą wybić się naszej stronie do top 3. Jednak trzy czwarte z nich to niestety ściema. Ta lista zawiera przynajmniej mocne i wartościowe precle.

 • 24 czerwca 2013

  Szczerze również polecam tą listę 🙂 zbiór naprawdę dobry ciepłych Precelków 🙂 które można wykorzystać w fajny sposób. Co kilka miesięcy jest aktualizacja 😉 i dochodzą nowe linki. Ja jestem tam bardzo zadowolony i korzystam z niej cały czas bo jest wartościowa. Uważam ze to najlepsza lista preclów na rynku jaką obecnie mamy.

 • 21 lipca 2014

  Wszystko jest skuteczne, jedynie trzeba poświęcić swój czas. Ta branża jest naprawdę czasochłonna, ale jak dobrze się wszystko zaplanuje, to można osiągnąć naprawdę wysokie pozycje i długo utrzymywać się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach!

Zostaw komentarz