E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Wszyscy mają listy, mam i ja.

Po Godzinach Wszyscy mają listy, mam i ja.

Wszyscy mają listy, mam i ja.

Ostatnio dość sporo czasu podczas katalogowania bądź preclowania, spędzam na tworzeniu listy katalogów czy też blogów do których dodałem wpis. Po co? Znudziło mnie już dodawanie po listach online, które w większości nic nie są warte. Dla mnie to jeden wielki śmietnik, który w 40% nie działa, a ponadto w 60% zawiera informacje nie zgodne z tym co naprawdę jest w katalogu. Do tego dochodzą także katalogi tworzone pod systemy swl, które zawierają już na samej stronie głównej z 30 linków wychodzących, które odstraszają. Dzięki liście, którą człowiek tworzy sobie samodzielnie oraz którą przelatuje co pewien czas, podczas katalogowania stron, własnych bądź klientów staje się aktualną listą. Dzięki temu nie marnujemy czasu na szukanie w śmietniku chociaż 1 katalogu do którego możemy dodać stronę. Dzięki sprawdzonej liście możemy w ciągu dnia zrobić dużo więcej np. katalogi + precelki. Lista katalogów może być w dowolnym przez nas formacie. Ja swoją stworzyłem w Exelu ponieważ mogę w każdej chwili dodawać kolejne parametry jakie sobie zażyczę. Ponadto dzięki liście w takim formacie mogę segregować katalogi wg. Page Rank, czy też według wpisów darmowych. Moja lista zawiera nie tylko darmowe katalogi. Znajdziesz w niej katalogi do których na pewno warto dodać swoją stronę. Nie znajdziesz tu śmietników, które tworzone są na jakiejś darmowej subdomenie + dodatkowo z 30 linkami wychodzącymi.

Do listy przybywa z dnia na dzień nowych katalogów. Staram się codziennie wyszukać kilka nowych interesujących miejsc i spisać sobie informację o tym miejscu. Jak widać na zrzucie ekranu Lista pokazuje informacje na temat (czy wpis jest darmowy, kwota wpisy w przypadku płatności, ponadto jeśli kogoś interesuje wpis GOLD, czyli link na wszystkich podstronach itd. w zależności od ustawień administratora katalogu, również umieszczam informacje czy taki wpis jest możliwy w danym katalogu). W przyszłości myślę przełożyć mój wpis na wersję Online do której będą przyjmowane tylko i wyłącznie porządne katalogi, które działają odpowiednio na promocje w sieci.

Chcesz otrzymać listę? Wystarczy, że umieścisz linka do mojego blogu na swojej stronie. Strona musi posiadać własną płatną domenę. Co pewien okres postaram się aktualizować ten wpis, bądź w komentarzu pisać ile obecnie lista zawiera katalogów. Głównie są to seokatalogi.

KUP LISTĘ NA ALLEGRO:

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=2017768

Comments

Zostaw komentarz