E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Zdjęcia z U.S.A – Zakup Nikona d5000

Fotografia Zdjęcia z U.S.A – Zakup Nikona d5000

Zdjęcia z U.S.A – Zakup Nikona d5000

Poniżej prezentuję małą galerię zdjęć z weekendowego pobytu w U.S.A po nowy aparat ,, Nikon d5000′’  i kilka innych rzeczy 😉

Zdjęcia nowym aparatem wychodzą po prostu niesamowicie, a przy doborze odpowiednich opcji można nim naprawdę wiele zdziałać. Jak dla początkującego pasjonata fotografii, takiego jak ja 😉 myślę, że w pełni mi on wystarczy na długie lata. Może gdy do perfekcji dojdę z wszystkimi opcjami 😉 i będę w 100% zapanować nad aparatem i efektem, który chcę osiągnąć to kupie coś lepszego.

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć coś na temat tego aparatu od jego posiadacza, to śmiało możecie pytać. Postaram się odpowiedzieć na pytania na które będę znał odpowiedź.

A teraz zapraszam do relaxu i zobaczenia kilku fajnych zdjęć.

Zdjęcie budynku, podczas spaceru.Zdjęcie budynku, podczas spaceru.Zdjęcie budynku, podczas spaceru.Bardzo udane zdjęcie jednej z piękniejszych i wypasionych ulic w NY.Tak będzie wyglądać Nowe World Trade Center.World Trade Center podczas budowy. Bardzo fajnie się zapowiada.

Komentarze

 • 29 maja 2011

  Darek

  Bardzo ładne zdjęcia.
  Aparat widzę dobre cacuszko 😉
  No i te widoki ;D

 • 27 lipca 2011

  Kamil

  Woow świetne zdjęcia 🙂 Ile tak w przybliżeniu kosztuje taka wycieczka do USA-NYC, od kilku lat planuję odwiedzić te niesamowite miasto…

 • 24 grudnia 2012

  Dawid

  heh 🙂
  ja miałem plany miedzy Nikonem a Canonem 🙂
  zakupiłem Canona 550D szkoda że teraz tylko kit 🙂

 • 12 stycznia 2015

  Hej, nikon d5000 to świetny aparat dla początkujących osób / amatorów. Dość dobrze wypada w różnego rodzaju recenzjach. Aczkolwiek jeżeli ktoś się już rozwinie w fotografii to koniecznie musi przesiąść się na coś lepszego. Osobiście jeżeli nie miałbym zielonego pojęcia to i tak wolałbym dołożyć kilka $ i kupić coś innego do nauki, co byłoby przydatne już po nauce.

Zostaw komentarz