E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Zbiór katalogów prywatnych oraz multikody

SEO Zbiór katalogów prywatnych oraz multikody

Zbiór katalogów prywatnych oraz multikody

Katalogi na różnych IP i DNS!

Witam wszystkich odwiedzających mojego bloga. Już niebawem otrzymają Państwo listę katalogów prywatnych oraz publicznych, które zostały stworzone przeze mnie. Katalogi te oparte są o różne skrypty katalogów w tym dość spora liczba katalogów EasyDir. Każdy z tych katalogów zabezpieczony jest hasłem by uniknąć spamerskich czynności automatów do pozycjonowania stron. W katalogach będzie można umieszczać wpisy na kilka sposobów.

Opis sposobów dodawania wpisów:

  1. Płatny – Możliwość wykupienia multi kodu na stałe do wszystkich katalogów.
  2. Płatny – Możliwość wykupienia dodania strony do każdego z katalogu jednorazowo . Cena znacznie niższa niż cena, która będzie pobierana za wpis opisany pod punktem numer 1.
  3. Darmowy – Dla osób, które dodadzą kilka wartościowych linków do moich stron ( ilość jeszcze nie jest mi znana ).
  4. Darmowy – Dla osób, które udzielają się na blogu oraz dodadzą wpis zgodnie z zasadami Unikalności. Będzie to jednorazowo.
  5. Darmowy – Dla osób, które zaproponują inny sposób rekompensaty za przechowywanie wpisu.

Każdy z katalogów zawiera unikalną treść. Nie przyjmuje tam stron typu yoyo czy też innych darmowych i mało wartościowych stron. Nie mniej jednak jeżeli ktoś zapłaci za promowanie takiej strony i nie będzie ona jakoś drastycznie mało wartościowa, zostanie ona przyjęta.

Dlaczego będzie warto się tu reklamować?

Nie liczę na kokosy oraz dorobienie się dzięki katalogom bo jest to nierealne. Są to moje zaplecza o które dbam, dlatego też chcę maksymalnie ograniczyć SPAM, który miałby trafić gdyby stały się do Publicznego użytku. Reklama zatem w takich katalogach jest bardzo na miejscu. Katalogi będą zadbane, oraz nie będą w nich przetrzymywane Miliony stron, co również mija się z celem.

Lista katalogów oraz miejsce, gdzie będzie można wykupić wpisy będzie stale aktualizowana.

http://i2e.pl/ – Obecnie darmowy ( Po kod na admin@i2e.pl )

http://bigseo.pl/ – Darmowy ( Po kod na admin@i2e.pl )

http://budownictwof.waw.pl/ – Darmowy

http://elegancki.waw.pl/- Darmowy

Jestem świadomy tego, że wiele osób będzie oczerniać katalogi lub będzie zawiedziona ze względu na ich płatność. Lecz niestety wole parę wpisów niż tysiące spamerskich stron, a także posiadanie dużej ilości zaśmieconych i nic nie dających katalogów.

Zostaw komentarz