E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Nowy wygląd bloga

Po Godzinach Nowy wygląd bloga

Nowy wygląd bloga

Witam wszystkich serdecznie. Od wczoraj można podziwiać nowy wygląd mojego bloga. Mam nadzieję, że przypadnie on Wam bardziej do gustu. Od dłuższego czasu planowałem zmianę, ale nigdy nie mogłem się porządnie do tego zabrać. Niedługo rozpoczną się nowe i regularne wpisy na blogu. Zapraszam do polubienia mojego fanpage, na którym będę informował na bieżąco o nowościach na blogu.

New Design

Strona dostosowuje się do różnych urządzeń (responsive). Jak będzie wyglądał blog na waszych telefonach?

responsiveZapraszam wszystkich do oceny. Czekam na Wasze komentarze.

Comments

 • 8 sierpnia 2013

  Nowy wygląd wygląda znacznie lepiej niż poprzedni. Słabo tylko wygląda textarea do wpisywania komentarza – literki są nieco małe i za jasne. Przynajmniej tak mi się wydaje, jednak ogólny odbiór szablonu jest znacznie lepszy niż poprzedni 🙂

 • 20 sierpnia 2013

  Osobiście powiem, że po wejściu na bloga w życiu nie powiedziałbym, że to blog seo!!! Kolorowy jak stronka dla przedszkola ale z drugiej strony nikt nie mówił, że seo nie może być szalone. Pod logiem Pozycjonowanie i optymalizacja – Blog zrobiłbym tekstem a nie zdjęciem – zawsze to tekst w topie. Pozdrawiam

 • 6 września 2013

  Bardzo przypadł mi do gustu nowy wygląd bloga. Jest zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Przejrzysty układ, bardzo dobra nawigacja i według mnie dobrze dobrana kolorystyka. No i oczywiście ogromy plus za responive web design.

 • 9 września 2013

  Yen

  Wygląd rzeczywiście lepszy niż poprzedni, jednak tło bardzo rozprasza moją uwagę ponieważ zbyt mocne kolory odciągają mój wzrok od treści.
  Dodatkowo polecam dać ciemniejszy kolor czcionki w textboxie w komentarzach.

Zostaw komentarz