Ostatnio szukałem stronki, która umożliwi mi zakup tekstów w przystępnej cenie. Znalazłem jedną bardzo Ciekawą stronę, która umożliwia zarówno kupno tekstów jak i zarabianie poprzez ich tworzenie.

Banner reklamowyTak, chodzi mi o ukazany wyżej serwis textbookers, które umożliwia stworzenie zamówienia na unikalne artykuły i teksty SEO. Ceny moim zdaniem są bardzo dobre, na każdą kieszeń. Po założeniu swojego pierwszego konta w systemie, a także po polubieniu strony na facebook otrzymamy darmowe punkt, dzięki którym będziemy mogli zakupić 1 dłuższy tekst, bądź kilka krótszych.

Tworzenie nowego zlecenia w textbookers

Bardzo prosty wygląd formularza tworzenia zamówienia.

Tworzenie nowego zamówienia

Możemy dowolnie określi jakiej długości ma być zamawiany tekst. Obecnie można zamówić teksty tylko w języku polskim, może w przyszłości się to zmieni. W trakcie dodawania zlecenia podajemy 3 słowa kluczowe, które pojawia się w zamówionym tekście. Często się zdarza, że otrzymujemy dużo dłuższy tekst niż zamówiony. Kilka razy zamawiałem tekst 700 znaków, a otrzymywałem nawet 850. To już zależy od autora, który wykonuje dla nas zlecenie. Naturalnie w tym wypadku nic nie dopłacamy, cena którą płacimy za dane zamówienie widoczna jest pod miejscem, gdzie określamy ilość znaków i ilość tekstów.

Dodając zlecenie na tekst zapleczowy, możemy dodatkowo w nowym polu określić wymagania:

Dodatkowe pole w trakcie zamówienia tekstu zapleczowegoJest to moim zdaniem bardzo duży plus. Każdy może mieć różnego rodzaju potrzeby i wymagania, dla niektórych osób to pole może być bardzo wartościowe.

Zakładka aktywne zlecenia

W zakładce tej widzimy informację na temat tego ile zleceń obecnie jest w trakcie realizacji, a także ile zostało przygotowanych tekstów. Drugi bardzo wielki plus – napisane teksty musimy zatwierdzić w ciągu 72h w przeciwnym razie automatycznie zostaną zatwierdzone. Zamówiony tekst, czekający na zatwierdzenie, możemy odesłać do poprawy, podając jakieś dodatkowe wytyczne, bądź możemy go zatwierdzić i ocenić autora (copywritera) w skali od 1 do 6, a także podając niewielki komentarz. Z pewnością pomaga to serwisowi na ocenę autorów, którzy piszą dla ich klientów teksty.

Zobacz aktywne zleceniaOcena artykułu

Zatwierdź tekst zamówionego artykułu

Zarabianie na tworzeniu tekstów

Tak serwis ten posiada strefę copywritera w której to możesz zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów.

Strefa Copywritera - zarabianie

Mam nadzieję, że wypróbujesz chociaż darmowy punkty na artykuł, które oferuje nam ten serwis. Wystarczy 1 lajk, a za darmo będziesz mógł przetestować jakość tekstów. Mogę z czystym sumieniem polecić Ci ten portal. W komentarzach zapraszam do polecania podobnych stron, postaram się je przetestować.

468x60