Masowe sprawdzanie PageRank
Chciałbym przedstawić wam bardzo sympatyczny programik, dzięki któremu w ciągu kilku sekund sprawdzicie PR katalogów czy też listy swoich zaplecz internetowych. Programik ten posiada bardzo pożyteczne funkcje tj. używanie Proxy, gdyż podczas dużej ilości zapytań do Google, może ono przyblokować adres IP. Aplikacja posiada także importowanie oraz eksportowanie listy adresów stron – jest to najlepsza opcja w cały programie. Przydaje się w momentach gdy zakupimy na Internecie listę z adresami katalogów czy też precli. Wtedy importujemy adresy do programu, a następnie po kilku minutach otrzymamy wykaz wszystkich wskaźników PageRank. Dzięki tej selekcji będziemy mogli wybrać tylko i wyłącznie katalogi z wysokim wskaźnikiem, posegregowanym wg. PR (PageRank). Program dostępny jest do pobrania tutaj, zupełnie za darmo. Tak więc warto docenić tak przydatne oprogramowanie.
Wygląd:
Zalety:
– Darmowy
– Skuteczny
– Możliwość importu linków
– Program .exe
– Bardzo niskie wymagania sprzętowe
Wady:
– Nie da się użyć dużej ilości PROXY, przez co nasze IP szybko zostaje zablokowane.
Wymagania:
Minimum Pentium 200 MHz oraz 32 MB Pamięci RAM.
System operacyjny: Windows 98/2000/XP/Vista oraz dostęp do Internetu.
Zostaw komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Tomek z Seo-Legion
a znasz jakiś skrypt, program do masowego sprawdzania liczby backlinkow?
admin
Pojawi się wkrótce 🙂
sklepowad
Niestety wszystkie tego typu programiki są niedokładne, szczególnie po zmianie wyliczeń przez google w 2012 roku. Już nigdy nie zobaczymy wszystkich linków. Google ukrywa.
admin
W pierwszej kolejności przed umieszczeniem komentarza z linkiem zwrotnym do swojego sklepu radzę zapoznać się chociaż czego dotyczy dany program. Bo ten jakoś linków zwrotnych nie sprawdza.
Aleksiejs
O nie, nie miałem 500 znaków i usunęło mi komentarz po tym jak kliknąłem wstecz ;( teraz jeszcze raz to samo pisać… ble 😛
Do rzeczy, szukam jakiegoś programiku, który pozwoli mi masowo sprawdzać różne wskaźniki np. pagerank, trust rank, trust flow, citation flow. Fajnie jakby miał możliwość późniejszego ich eksportu do excela.
Kojarzysz może coś w tym stylu?
Mam nadzieję, że blog wciąż działa i dostanę jakąś odpowiedź 🙂 tymczasem stukam w klawiaturę żeby uskładać te 500 znaków sensownego komentarza.
Pozdrawiam!
Mikołaj
Znasz może program, który nie wymaga korzystania z proxy? Proxy można oczywiście kupić, ale i tak zostana one zbanowane po chwili.. Aleksiej, co do Twojego pytania – wtyczka SEOquake dla Firefox/Chrome. W opcjach posiada ona funkcję „Check/Compare URLs and domains”, można wkleić listę adresów i gotowe. Nie ma jednak opcji eksportu do excela. I tak jak w przypadku każdego innego programu do sprawdzania „seodanych”, po dłuższym czasie wtyczka pada i nie podaję danych. Sa jeszcze strony, ktore umozliwiaja sprawdzenie PR, ale zazwyczaj do 20 adresów.