E-mail

kontakt@dboho.pl

Telefon

+48 788 01 01 31

Dane firmy

NIP: 816-167-32-34
37-312 Łętownia 185

Web Seo toolbar

SEO Narzędzia SEO Web Seo toolbar

Web Seo toolbar

Web Seo toolbar to nowoczesne narzędzie seo, które umożliwi każdemu pozycjonerowi przeglądanie stron pod kątem SEO ( Sprawdzanie linków zwrotnych, Ilość zaindeksowanych podstron, Wskaźnik Page Rank) a także umożliwia kontakt z pozycjonerami, którzy używają tego narzędzia poprzez wbudowany czat. Pasek głównie skierowany jest dla twórców stron, a także jak wspomniałem wcześniej dla pozycjonerów. Pasek instalowany jest w przeglądarkach Internet Explorer i FireFox i umożliwia on szybki dostęp do najbardziej potrzebnych narzędzi.

Pasek toolbar tworzony jest przez użytkowników, którzy go używają. Jest to projekt, który stale jest dopracowywany. Jeśli posiadasz zdolności programistyczne lub pomysły, to też możesz wziąć udział w tworzeniu toolbara. Swoje opinię oraz sugestię możesz przesłać na adres e-mail lub wypowiedzieć się na forum PIO.

Toolbar ten jest zupełnie darmowy. Nie wywołuje on żadnych reklam czy też innych denerwujących okienek, które przeszkadzały by nam w normalnej pracy z przeglądarką. Wszystko to można pobrać na stronie oficjalnej.

Wersja Paska: 1.0

Strona oficjalna:
http://toolbar.webseo.pl/

Zostaw komentarz