Dziś postanawiam opublikować jeden z moich skryptów, które używałem do nabijania głosów w SEOKatalogach. Jest to prosty skrypt napisany w PHP, którego od dłuższego czasu nie używam, gdyż stworzyłem w tym celu dużo lepsze rozwiązanie. Jak można zobaczyć na obrazku poniżej, skrypt składa się z małej ilości plików o niewielkim rozmiarze.

Lista plików

Co potrzebujesz?

Jeżeli nie masz dobrej jakości listy proxy, to lepiej sobie daruj, bo szkoda twojego czasu. Jest to jeden z wymogów, który trzeba spełnić aby móc oddawać głosy. Wyjątkiem są tu posiadacze zmiennego adres IP. Następnie musisz posiadać hosting www, gdzie odpalisz skrypt lub możesz w tym celu skorzystać z WampServer lub XAMPP. Takie rozwiązanie pozwala Ci na manipulację czasem wykonywania skryptu. Jeżeli wrzucisz sporą listę katalogów to będziesz musiał na serwerze ustawić długi czas wykonywania skryptów. Hosting w tym miejscu odpada, ponieważ administratorzy ograniczają tego typu rzeczy.

Instrukcja obsługi

1. Do pliku proxy.txt wklejamy adresy serwerów proxy z których będą oddawane głosy. Przykład: adres:port
2. W pliku linki.txt umieszczamy dokładne adresy do naszych wpisów w SEOKatalogach, które mają włączoną opcję oddawania głosów.
3. Wywołujemy stronę ze skryptem np. localhost/glosowanie/, a następnie klikamy przycisk głosuj. Z poziomu tej strony możemy sprawdzić listę dodanych plików proxy oraz linków z adresami stron na które mają zostać oddawane głosy.

wyglad-skryptu

4. W pliku logs.txt zapisywane są różne informacje tj.: głos został oddany, problemy z proxy itd.

Przykład: ,,Brak serwerów proxy – Głosuję bez pośrednictwa serwera PROXY”.

Skuteczność głosowania

Uważam, że skrypt jako tako radzi sobie z oddawaniem głosów. Jak wspomniałem na początku artykułu, do większej ilości jest on niewystarczający. Jest to jeden z pierwszych skryptów, które stworzyłem w tym celu. Obecnie używam aplikacji, która 100000x lepiej się spisuje 🙂 nawet przy gorszej jakości liście proxy. Skrypt pisany na szybko ponad rok temu, więc działa jak działa 😉 nie miałem czasu na udoskonalanie go, ponieważ między czasie powstawał program bardziej rozbudowany w tym celu.

Informacja dodatkowa

Jeżeli w plik proxy.txt nie wpiszemy nic to zostanie oddany głos z IP, które posiadamy na komputerze lub serwerze. Jeżeli ktoś posiada zmienne IP np. Neostrada, to może oddawać głosy po każdym restarcie połączenia, bez użycia proxy :). W pliku logs.txt umieszczane są informacje na temat tego, czy skrypt oddał głos czy też nie.

* Nie odpowiadam za szkody jakie dokona ktoś za pomocą tego skryptu. Używasz go na własną odpowiedzialność.
* Zakaz rozpowszechniania skryptu. Chcesz pokazać go innym? To podlinkuj ten wpis!

Pobierz skrypt oddający głosy w SEOKatalogach

Pobierz Skrypt