Dzisiejszym godnym polecenia programem seo jest colibritool. Jest to seo narzędzie online, które pozwala na monitorowanie pozycji w google, we wszystkich możliwych krajach. Lista możliwości naprawdę imponuje.
lista krajów

Z serwisu można korzystać w sposób darmowy lub też płatny. W przypadku darmowego korzystania, mamy do dyspozycji jedynie monitorowanie 20 słów kluczowych. Możemy to rozłożyć nawet po 1 frazie dla domeny. System ten posiada bardzo przyjazny interfejs więc nikt nie powinien mieć problemów z obsługą tej strony, gdyż jest w języku Angielskim. Warto wspomnieć tu o tym, że w przypadku posiadania darmowego konta, możemy zyskać dodatkowe słowa kluczowe, które będziemy mogli śledzić. Wystarczy skorzystać z opcji Referrals, czyli krótko mówiąc jeżeli polecimy serwis innemu użytkownikowi to otrzymamy dodatkowe darmową frazę, którą będziemy mogli sobie monitorować.

polecane
W skład płatny oferty wchodzi 3 zestawy: Basic Plan, Premium Plan, Business Plan.


Pozwalają one na monitorowanie od 50 do 250 słów kluczowych. Narzędzie bardzo fajne lecz moim zdaniem nie na kieszeń wielu Polaków, gdyż w lepszej cenie można otrzymać sprawdzanie pozycji w Google.pl, Google.pl (wył. autokorekta), Google.com używając monitorowanie pozycji seo-stat tworząc konto o podobnych parametrach technicznych za znacznie lepszą cenę.

monitorowanie pozycji
Gdzie kwoty takiego pakietu wyglądają następująco:
Pakiet na 30 dni: 12,50 zł
Pakiet na 60 dni: 48,48 zł
Pakiet na 90 dni: 71,50 zł
Pakiet na 120 dni: 97,41 zł
Pakiet na 150 dni: 120,43 zł
Pakiet na 180 dni: 131,94 zł

W szybkim skrócie:

plusMożliwość stworzenie szybkiego konta poprzez Rejestrację za pomocą Facebook.
plusDuża ilość wyboru wyszukiwarek google.
plusMożliwość rozłożenia darmowych fraz nawet po 1 na zestaw.
plusMożliwość zbierania dodatkowych darmowych fraz poprzez polecanie.
plusŁatwość w obsłudze.
plusDobrze rozbudowane statystyki.

wadaBrak polskiego języka.
wadaWysoka Cena.
wadaMonitorowanie tylko wyszukiwarki google.