Informacje te pomogą Ci w znacznie skuteczniejszym katalogowaniu stron. Akceptacja dodawanych przez Ciebie stron w znacznym stopniu zwiększy się.

Cały opis przedstawię Ci na przykładach oraz udostępnię zrzuty ekranu. Twoja wiedza znacznie poszerzy się na tym punkcie. No więc zaczynajmy…

  • Wstęp

Zapewne słyszałeś o takim wynalazku jak mieszarka synonimów? Jeżeli nie to w skrócie opowiem Ci na czym ten program lub aplikacja www polega. Jeżeli wiesz co to mieszarka, przejdź do kroku pierwszego. Mieszarką synonimów nazywamy aplikację w postaci pliku .exe lub witrynę (skrypt) umożliwiający nam tworzenie zdań unikalnych poprzez stworzenie tekstu, który można mieszać. Teksty do mieszarki tworzone są w sposób {słowo|słowo 1| słowo2 | itd. } klamry {} jak i | mają bardzo duże znaczenie. {} – oznaczają początek oraz koniec słowa lub zdania, zaś | oznacza kolejne słowo lub zdanie do wymieszania.

  • Przykład:

Dawid {lubi|kocha} jeździć {rowerem|autem|samochodem}.

Po wklejeniu tego tekstu do mieszarki i wciśnięciu przycisku mieszaj otrzymamy takie zdania:
– Dawid lubi jeździć rowerem.
– Dawid lubi jeździć autem.
– Dawid lubi jeździć samochodem.
– Dawid kocha jeździć rowerem.
– Dawid kocha jeździć autem.
– Dawid kocha jeździć samochodem.

Opis ten pozwala nam już na chociaż trochę danie sobie unikalnej treści, gdyż trochę modyfikuję nam treść. Nie mniej jednak jest to bardzo fatalnie napisany opis. W tym artykule dowiesz się jak pisać wielopoziomowe teksty do mieszarki, które wystarczą na bardzo dużo tekstów by zostały wykryte jako nie unikaty.

Krok Pierwszy w tworzeniu wielopoziomowych opisów.

Na początku musisz zrozumieć co to znaczy, że opis będzie wielopoziomowy? Oznacza to, że na każde ze zdań będzie przypadać np. 4-6 różnych zdań.

Przykładowy obrazek, który pozwoli ci na zrozumienie o co chodzi.

Jak widzisz na dołączonym obrazku cały nasz tekst będzie składał się z około 6 bloków, z czego każdy blok będzie zawierał po 6-10 wersji tekstów mieszanych względem siebie oraz względem słowami każdego zdania.

By zobrazować Ci to bardziej mały przykład artykułu, który przedstawi ci tworzenie mieszania 1 z bloków czyli np. wstępu.

Zobrazowałem Ci tu 2 wersje wstępu, ty musisz stworzyć ich od 6-10 by było dobrze. Na zielono zostało zaznaczone miejsce gdzie następuje kolejne zdanie które będzie mieszane, a w nim również słowa w synonimach.

  • Zakończenie

Resztę naszego schematu wykonaj sam według tego co wyżej jest zrobione 😉

Mam nadzieję, że poradzisz sobie z tym krokiem. Taki schemat umożliwi ci dodanie strony do wielu katalogów bez większego powtarzania się wpisów. Ponadto im więcej wersji wpisów tym lepiej da Ciebie 😉 Warto zatem poświęcić 4 godziny na stworzenie dobrego wpisu z duża ilością wersji by wystarczył na dodanie nawet do 1tysiąca stron.